O nas

Nasza myjnia cystern

to dwa stanowiska przystosowane do mycia wewnętrznego i zewnętrznego cystern spożywczych po produktach takich, jak m.in.: tłuszcze, koncentraty z owoców i warzyw, mleko, wyroby czekoladowe.

Stanowisko do mycia wewnętrznego

Kontrola uzyskiwanych efektów w czasie rzeczywistym jest innowacyjnym na skalę światową rozwiązaniem. Technologia, którą wykorzystujemy, pozwala na uzyskanie najwyższej skuteczności, a także zmniejszenie kosztów mycia i jego wpływu na środowisko: mniejsze zużycie energii, wody, środków sanitarnych, mniejsze wydzielanie CO2.

Stanowisko mycia zewnętrznego

przystosowane jest także do mycia pojazdów ciężarowych, a w naszej myjni używamy atestowanych środków chemicznych o wysokiej skuteczności. Do dyspozycji klientów, oddajemy darmowy parking oraz zaplecze socjalne na czas wykonania usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami „Technologia” oraz „Co nas wyróżnia”. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sterylność zbiorników, dokładne mycie cystern spożywczych, to kluczowy element bezpieczeństwa transportowanej żywności, dlatego jakość wykonanej usługi każdorazowo potwierdzamy szczegółowym raportem oraz certyfikatem. Myjnia Daytona posiada odpowiednie ubezpieczenie w pełnym zakresie działalności.

Otwarcie najnowocześniejszej myjni cystern spożywczych w Polsce

Otwarcie najnowocześniejszej myjni cystern spożywczych w Polsce – „Myjni Daytona” zaplanowane jest na 17 maja 2021. Od miesięcy trwały zaawansowane prace inwestycyjne na terenie Radomia. Obecnie prowadzimy testy i wdrożenia pracowników.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

Tytuł projektu: Wdrożenie innowacyjnej technologii zautomatyzowanego mycia, dezynfekcji oraz kontroli procesu i stanu czystości zbiorników transportowych na produkty i półprodukty spożywcze

Cel projektu: wdrożenie do działalności Spółki wyników prac B+R – własnej innowacyjnej, zintegrowanej technologii zautomatyzowanego mycia, dezynfekcji oraz kontroli procesu i stanu czystości zbiorników transportowych – cystern na płynne produkty i półprodukty spożywcze (mleko, czekolada, oleje i inne).

Beneficjent: NEW WAVE INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA

Wartość projektu ogółem 6 912 592,00 zł

Dofinansowanie 3 511 290,60 zł

Dowiedz się więcej o innowacyjności wykorzystywanych przez nas rozwiązań oraz jak wygląda mycie cystern spożywczych

co nas wyróżnia
Technologia